GRUPA MISIE trzylatki

„Mam trzy latka, trzy i pół, brodą sięgam ponad stół…”.

W najmłodszej grupie dzieci chętnie by tak powiedziały, ale muszą jeszcze trochę zaczekać, gdyż mają dopiero po dwa latka a już są dzielnymi przedszkolakami w Niepublicznym Przedszkolu „Chatka Puchatka”.

Przed nimi wiele wyzwań i przygód. Rozwijają swe umiejętności na każdej płaszczyźnie: językowej, edukacyjnej, emocjonalnej i ruchowej. Codziennie mają zajęcia dydaktyczne, rozwijające ich kompetencje i rozbudzające zainteresowania. W tej grupie kładziemy szczególny nacisk na indywidualność.

Dokładamy starań, aby każde dziecko czuło się wyjątkowo w „CHATCE PUCHATKA”. Dlatego też podczas zajęć dzieci często eksperymentują, doświadczają otaczającego je świata, samodzielnie próbują tworzyć małe arcydzieła, a przy tym mają wsparcie swoich pań, na które zawsze mogą liczyć.

Oprócz podstawowych zajęć MISIE bawią się i uczą również na zajęciach dodatkowych tj.: rytmika, taniec, wf i logopedia.

Chętnie korzystają z przychylnej aury i hartują małe ciałka na palcu zabaw, czy podczas spacerów i wycieczek. Wiadomo przecież, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch!!!!”.

Każdy MIŚ dobrze wie, że…

TO NIE BYLE GRATKA BYĆ PRZEDSZKOLAKIEM Z „CHATKI PUCHATKA!!!”